אודות

אודות רעיה בן עיון - קליניקת רעיה

שלום! שמי רעיה בן עיון, ילידת 1966 נשואה ואמא לילדים וסבתא לנכדים. 

איך הכל התחיל?

כשהבנתי עם השנים שאני לקוית ראייה הייתי בפרשת דרכים במה לעבוד, היה לי חשוב להיות במגע עם אנשים להיות בעבודה שתבטא את מידת הנתינה שבי, להיות קשובה עם רצון אדיר לעזור במה שאפשר. שהציעו לי להיות מטפלת הוליסטית לא אשכח את ההארה העצומה שהייתה לי באותם רגעים שזה מה שמתאים לי – כי ידעתי כבר בתור ילדה שהמשפחה שלי אוהבת את הידיים שלי. קיבלתי מתנה נפלאה מבורא עולם ידיים מבורכות עם שילוב של עוצמה ורגישות. 

מה למדתי? 

למדתי בשנת 2005 במכללת שלם עם האחת והיחידה רחל ברגמן שהיו לה אז 30 שנות ניסיון. למדתי ממנה את הקורסים: עיסוי הוליסטי, עיסוי רב תחומי, עיסוי רפואי ועיסוי רקמות עמוק. 

כמו כן למדתי רפלקסולוגיה מוסמכת ורפלקסולוגיה בכירה מהאשה הנפלאה צבייה רוזנבאום. 
בקורסים אלו בנוסף לצד המעשי למדנו אנטומיה, פתולוגיה, ואיך גוף ונפש משפיעים אחד על השני. שמענו הרבה סיפורים מהניסיון של המדריכות שלנו שהעשירו את הידע המקצועי שלנו. כמו כן עברתי מספר סדנאות העשרה: כוסות רוח, צמחי מרפא, עיסוי תינוקות. 

קצת על הקליניקה:

יש לי קליניקה בביתי בישוב כוכב יעקב וכן קליניקה בירושלים בבית חינוך לעיוורים בקריית משה. בקליניקה בירושלים עבדתי תחילה עם עמותת ידיים רואות שסיפקה עבודה ברפלקסולוגיה ועיסוי לעיוורים ולקויי ראייה. לצערי העמותה נסגרה אך לאור הפידבקים הטובים מהלקוחות הנהלת בית חינוך לעיוורים ביקשו ממני להמשיך ולהפעיל את הקליניקה תחת חסותם. 

כמה מילים על הטיפולים:

כשאני נותנת את הטיפול חשוב לי מאוד להיות קשובה ולברר יחד עם המטופלת מה הסיבות שגרמו לכך שהיא צריכה טיפול. מבחנתי חלק מהטיפול הוא להאיר את עייניה של המטופלת ולהדריך אותה מה יכול להקל ולעזור. המטופלת מקבלת תרגילים פשוטים כדי לשמור על הקיים. 

משך הטיפול הוא שעה ורבע כי רק כך אני שלימה עם עצמי שאכן נתתי טיפול כמו שצריך לכל חלקי הגוף, 

אתן מוזמנות להצטרף למעגל המטופלות המרוצות שלי תנסו ותהינו.
מאחלת שיהיה לכולנו רק טוב!
רעיה בן עיון.

עיסוי הוליסטי רב תחומי
עיסוי הוליסטי
עיסוי רפואי בכיר
עיסוי רקמות עמוק
רפלקסולוגיה