עיסוי רקמות

בשונה משאר הטיפולים האלטרנטיביים עיסוי רקמות כנראה שלא יופיע סתם ככה בספא וגם לא מתאים לכל אחד. בגלל שלרוב מדובר בעיסוי עמוק הוא מתאים יותר לאנשים שחווים כאבים כרוניים ולאו דווקא על מנת להשרות אווירה נעימה ורגועה אך יש לו יתרונות נוספים שכן עושים אותו פופולרי כדוגמת הפחתת לחצים והגברת זרימת הדם בגוף שדווקא כן מתאימים לאנשים רבים. לא בטוחים אם עיסוי רקמות הוא בשבילכם? המשיכו לקרוא.

עיסוי רקמות – במה מדובר?

כאשר מדברים על עיסוי רקמות מדברים על רקמות השריר אשר פעמים רבות נתפסות ומכאיבות. זאת יכול לקרות הן לספורטאים שעושים מאמץ רב ולכן מוצאים עצמם פעמים רבות פונים לעיסוי מסוג זה, והן לאנשים שחווים כאבי שרירים מכל סיבה שהיא כדוגמת מאמץ לא רגיל או מאמץ מתמשך. העיסוי עמוק ומשמעותי יותר מהעיסויים האחרים שכן הוא מתמקד באיזור ספציפי שדורש יחס ולאו דווקא בעיסוי שמפוזר על פני כל הגוף.

דברים שחשוב לדעת על עיסוי רקמות

כאמור, לפני שפונים לעיסוי רקמות חשוב לוודא שאתם מבינים את המטרות של העיסוי ושהוא אכן מתאים לכם. כדאי לעבור על הנקודות הבאות ולראות שאתם בעיסוי הנכון. זכרו כי בקליניקת רעיה מגוון רחב של עיסויים וטיפולים משלימים, יכול להיות שטיפול אחר יהיה טוב יותר עבורכם מאשר עיסוי רקמות, בדקו זאת.

העיסוי עמוק

בגלל שרוצים להגיע ולגעת ברקמות השריר שנמצאות עמוק, העיסוי עשוי לכאוב. מאפיין זה הופך אותו לפחות נפוץ ואהוב על אלו שמחפשים להתפנק בשונה לדוגמא מהעיסוי השוודי, אך כן מוסיף לו בכך שהוא מעולה בפתרון כאבים עמוקים בשריר שדורשים יחס מיוחד ולא רק עיסוי נרחב על פני הגוף. חשוב להיות קשובים למטפל ועם המטפל כדי לוודא שהעיסוי יהיה אפקטיבי ולא פשוט יכאב.

עלולים להתעורר כאבים אחרי העיסוי

למרות שהעיסוי אמור לפתור את הכאבים שחווה המטופל, בגלל שהוא עמוק ואיכותי הוא עשוי גם לגרום לכאבים, אך אפשר להסתכל עליהם כעל כאבים טובים. בדומה לאימון אשר מקדם את הכושר שלכם ולעיתים עשוי לעורר כאבים בגוף שעוברים לאחר כמה ימים או שעות, גם עיסוי רקמות יכול לגרום זאת. אם אתם חשים בכאב כדי לוודא שזה כאב "טוב" עם המטפל ואם לא כמובן שחשוב לטפל בכך.

ישנם פתרונות נוספים

העובדה שעיסוי רקמות לא מתאים לכל אחד לא צריכה לייאש אתכם אלא דווקא לדרבן אתכם למצוא את העיסוי או הטיפול שיתאים לגוף שלכם. לכל אחד יש כאבים ותחושות שונות והמטרה של הרפואה המשלימה לא פשוט לתת כדור שירפא הכל, אלא כן להתאים את הטיפול למטופל ולמצב שלו. כדאי לבחון האם יש טיפולים שמתאימים לכם יותר, ובמידה ואכן יבחר עיסוי הרקמות, אל דאגה! אנשי המקצוע יטפלו בכם כך שתרגישו הקלה במהרה.

מוזמנות בחום לקליניקת רעיה

בקליניקת רעיה עיסוי רקמות הוא דבר נפוץ שמבוצע באחריות ובהתבסס על ניסיון רב. אנו בקליניקה נשמח להתאים אליכם ואל הכאבים שלכם את הטיפול המיטבי כדי לסייע להקל בכאבים ולשחרר אתכם לשגרה שלווה ורגועה יותר. טיפולים משלימים כיום נפוצים מאוד בגלל התוצאות בשטח, אך זאת בתנאי שאכן עוברים אותם אצל אנשי מקצוע בקליניקה מקצועית כמו שלנו.

קליניקה נקייה ונעימה
שירות אדיב ומקצועי
טיפול ברמה גבוה
תורים קרובים וזמינים
מאמרים בנושא רפואה משלימה