עיסוי שוודי

כנראה שלא תופתעו מאוד לגלות שמקורו של העיסוי השוודי הוא בשוודיה. היישר משם הגיע אלינו העיסוי המרגיע והמפנק שמצד אחד נותן מענה לאלו שרוצים להתפנק ומצד שני לאלו שרוצים לשחרר לחצים או כאבים בשרירים בגוף ולכן תוכלו למצוא עיסוי שוודי גם בספא וגם בקליניקות לרפואה אלטרנטיבית. אם אתם מחפשים עיסוי שוודי איכותי ומקצועי שייתן מענה למכאובים שלכם קליניקת רעיה הוא המקום בשבילכם.

מטרותיו של העיסוי השוודי

בגלל שמדובר בעיסוי אחת המטרות העיקריות של העיסוי השוודי הוא להרגיע ולהכניס את המטופל לשלווה. מתוך אמונה בחיבור הגוף והנפש חשוב מדי פעם להפסיק את לחצי היום יום וליהנות מעיסוי מרגיע. מעבר לכך יש לעיסוי השוודי כמה מטרות נוספות שהלחיצות והעיסוי משיגים כדוגמת שחרור לחץ, הקלה במתחים הן פיזיים והן נפשיים וכמובן מתן תחושה שלווה ורגועה בגוף ובנפש.

טכניקות העיסוי

העיסוי השוודי כולל מגוון של טכניקות אשר שילובן משיג את כל המטרות שצוינו לעיל. שילוב של לחיצות בכל מיני דרכים של המטפל כדוגמת לחיצות סטנדרטיות עם הידיים, עם המרפקים וכן לחיצות עם אמות כדי ליצור קשת רחבה בתוך העיסוי. נוסף ללחיצות ישולבו גם לישות של הגוף וכן הזזה של האיברים כדי ליצור תנועה נכונה ומשחררת. כאשר העיסוי מבוצע על ידי איש מקצוע ביכולתו לזהות את הצרכים של הגוף ולעשות את העיסוי בצורה שמותאמת למטופל.

עיסוי שוודי – למי מתאים?

באופן כללי עיסוי שוודי מתאים לכולם ולכן הוא כל כך נפוץ. בהרבה ספא ברחבי הארץ והעולם מציעים למטופלים עיסוי שוודי, ואפילו עיסוי שוודי זוגי, בגלל שהוא לא פוגע בגוף או משלב כאב גדול. יתרה מכך, העיסוי מתאים גם לאנשים שחווים לחצים וכאבים מיוחדים באיברי הגוף. שימו לב שאם יש לכם כאבים כדאי לבצע את העיסוי במרכזי רפואה משלימה על ידי אנשי מקצוע ולא להסתפק בעיסוי בספא.

נקודות חשובות לקראת עיסוי שוודי

אם נראה שעיסוי שוודי הוא הדבר הנכון בשבילכם הנה כמה דברים שכדאי לדעת לקראת העיסוי כדי לוודא שאתם ממקסמים את החוויה ועושים את הטוב ביותר עבור הגוף שלכם.

העיסוי עשוי לכלול שמנים וקרמים

בדומה לכל עיסוי אחר, גם עיסוי שוודי לעיתים כולל שמנים וקרמים. ראשית אם ידועה לכם רגישות לחומר כלשהוא שנפוץ בקרמים אם לשמן כלשהוא חשוב ליידע את המטפל טרם העיסוי. כמו כן, חשוב להתקלח טרם העיסוי כדי להגיע לעיסוי ולמטפל עם גוף נקי.

העיסוי יכול לכאוב למי שרגיש

העיסוי כולל בין היתר גם לחיצות והנעות של איזורים בגוף. אם יש לכם איזה שהוא כאב כרוני אתם לא צריכים להימנע מהעיסוי שכן דווקא הוא יכול לסייע לכם להיפטר או לפחות להקל על הכאב, אך אתם כן צריכים ליידע את המטפל גם על מנת שיוכל למקד את העיסוי אך גם על מנת שידע להיזהר.

בקליניקת רעיה טיפולי רפואה משלימה לכל מי שמחפש הקלה בכאבים ובלחצים, או פשוט להגיע להירגע מהלחץ של השגרה המודרנית. אם אתם מחפשים עיסוי שוודי, או מענה אלטרנטיבי לכאבים שלכם, צרו איתנו קשר כדי לקבוע טיפול שמותאם אליכם. בקליניקת רעיה אתם בידיים טובות!

קליניקה נקייה ונעימה
שירות אדיב ומקצועי
טיפול ברמה גבוה
תורים קרובים וזמינים
מאמרים בנושא רפואה משלימה