עיסוי רפואי

עיסוי רפואי משלב מגוון שיטות טיפול כגון, עיסוי רקמות, עיסוי שוודי, ועוד. סוג הטיפול בהתאם לבעיה הרפואית של המטופלת

אם הדבר הראשון שעולה לכם לראש כשאתם שומעים עיסוי ספא מפנק ומסאז' ודאי תשמחו לדעת שהכיף שמקבלים מעיסוי הוא כלל לא הדבר היחיד שזה מעניק. עיסוי רפואי הוא עיסוי ששומר על הכיף והפינוק, אך כאשר מבוצע על ידי אנשי מקצוע, הוא מבוצע מתוך מטרה לתת מענה לבעיות רפואיות ולעיתים הוא בדיוק מה שהגוף צריך במקום תרופות או תכשירים אחרים. אם עוד לא שמעתם על עיסוי רפואי אתם פשוט חייבים להמשיך לקרוא.

רפואה משלימה – כבר מזמן לא רק משלימה

הרפואה האלטרנטיבית או בשמה המקצועי יותר הרפואה המשלימה כוללת טיפולים רבים אשר מתמקדים לדוגמה בגוף ונפש או בקשרים שיש בתוך הגוף שלנו. הטיפולים שונים האחד מהשני אך כולם מצד אחד יעילים מאוד ומצד שני נעימים ומפנקים. בגלל היתרונות הרבים של הרפואה המשלימה והתוצאות שהיא מביאה אנשים רבים כבר רואים בה ערוץ הטיפול העיקרי ופונים לפתרונות מסוג זה כאשר נתקלים במצב רפואי.

עיסוי רפואי

אחד הטיפולים המוכרים והאהובים שנחשבים תחת רפואה משלימה הוא עיסוי רפואי הלוקח בחשבון שהאיברים בגוף שלנו מחוברים וכן שמערכת הדם עוברת ומקשרת את כולם. העיסוי הרפואי מתמקד הן במערכת הדם ושיפור זרימת הדם, אך גם בכאבי שרירים ומפרקים שמגיבים טוב לעיסויים (כאשר כמובן מבצעים אותם נכון).

התאמת העיסוי למטופל

אם בעבר ביקשתם ממישהו קרוב אליכם לעשות אליכם מסאז' זה אולי היה מאוד נעים ומפנק אבל כנראה שזה לא היה עיסוי רפואי מקצועי. מה שהופך מסאז' או עיסוי לרפואי הוא קודם כל כאשר הוא מבוצע על ידי איש מקצוע, אך במיקרו כאשר הוא מבוצע תוך תשומת לב למטופל ולצרכים שלו. לאחר שהמטפל מאבחן את הבעיות לפי מה שהמטופל משתף ואפילו לפי איך שהגוף מרגיש, אפשר להתאים את העיסוי לפתרון הבעיות ולהשיג תוצאות יעילות.

לאילו בעיות רפואיות העיסוי מתאים?

באופן כללי במידה ולא תמצאו או שהמטפל לא ימצא את העיסוי מתאים אליכם ישנן המון שיטות טיפול משלימות אחרות אשר נותנות מענה כל אחת לבעיה אחרת, כך שאם הגעתם לקליניקת רעיה אתם כבר במקום הנכון. מבחינת עיסוי רפואי הטיפול יותר מתאים לכמה בעיות רפואיות נפוצות אך יכול להיות שאם לא מצאתם עצמכם ברשימה העיסוי הרפואי עדיין מתאים אליכם, ואם לא, נמצא את הטיפול הנכון!

  1. כאבי שרירים – הן שרירים תפוסים והן כאבי שרירים כרוניים
  2. כאבי מפרקים – עיסוי יכול לשחרר הרבה לחץ במפרקים ולסייע בהפחתת הכאב
  3. כאבי גב – הגב מגיב טוב מאוד ללחיצות ולעיסוי נכון ולכן אפשר לטפל בהרבה כאבי סוגים של כאבי גב דרך עיסוי רפואי
  4. כאבי ראש – גם הראש מגיב טוב ללחיצות נכונות (בגלל הרגישות שלו חשוב להשאיר זאת לאנשי מקצוע)

עיסוי רפואי בקליניקת רעיה

בקליניקת רעיה תוכלו למצוא מענה כמעט לכל בעיה רפואית דרך טיפולים משלימים נעימים ומדהימים. בקליניקה תוכלו לקבל טיפולים כדוגמת רפלקסולוגיה, עיסוי רפואי, עיסוי שוודי, עיסוי רקמות ועוד טיפולים רבים אחרים. כל אלו מועברים על ידי אנשים מקצוע מהשורה הראשונה ועם שנים של ניסיון, תתחילו להיפרד מהכאבים שאתם חשים.

קליניקה נקייה ונעימה
שירות אדיב ומקצועי
טיפול ברמה גבוה
תורים קרובים וזמינים
מאמרים בנושא רפואה משלימה